KONST / Litografier / Litografisk affisch 14156062
nr 1415 6062
Litografisk affisch
Liljewalchs, Utställningen Bumerangen, yttermått inklusive ram: 103x72 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:08:51
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr